mes atstovaujame - TODĖL jŪS ESATE RAMŪS
Į titulinį
Jūs esate: Titulinis > Kontaktai

Draudimo pasaulis

UADBB "Draudimo pasaulis"

Įmonės kodas: 300533581
Registr. Paz. Nr. 089802
Licencijos Nr. 000097
Registracijos adresas: Rinktinės g. 55, Vilnius
A/S (specialioji) LT60 7300 0100 9422 9917; SWEDBANK
A/S LT97 7044 0600 0532 1518; AB SEB Vilniaus bankas

Centrinė bustinė:                                                                                                                                       
Rinktinės g. 55, LT-09207, Vilnius
Tel. +370-618 61 259

Savanorių skyrius:
Savanorių pr. 13, Vilnius
Tel. +370-616 41 723

Šilutės skyrius:
Lietuvininkų g. 30, Šilutė
Tel. +370-687 34 601


Personalas:

Anželika Rimka-Stankevičienė
Direktorė
Mob. +370 685 41886
El.p.: a.rimka@draudimopasaulis.lt

Andrius Potiomkinas
Pardavimo direktorius
Mob. +370 620 10002
El.p.: andrius@draudimopasaulis.lt

Aurimas Matuzevičius
Verslo skyriaus vadovas
Mob. +370 613 11224
El.p.: a.matuzevicius@drapas.lt

Laimutė Papievienė
Šilutės skyriaus vadovas
Mob. +370 613 11800
El.p.: laima@drapas.lt

Eglė Šležienė
Administratorė
Mob. +370 602 16605
El.p.: ataskaitos@drapas.lt

Vadimas Bogovecas
Projektų vadovas
Mob. +370 640 55563
El.p.: vadimas@draudimopasaulis.lt

Kastytis Mačiulis
Projektų vadovas
Mob. +370 698 14905
El.p.: kastytis@draudimopasaulis.lt

Egidijus Tamutis
Draudimo brokeris
Mob. +370 682 47370
El.p.: egidijus@draudimopasaulis.lt

Julija Gailiešienė
Draudimo brokeris
Mob. +370 69938188
El.p.: julija@draudimopasaulis.lt

Mindaugas Černiauskas
Draudimo brokeris
Mob. +370 698 82060
El.p.: mindaugas@draudimopasaulis.lt

Gintaras Jakovickas
Draudimo brokeris
Mob. +370 615 54446
El.p.: gintaras@draudimopasaulis.lt

Aurimas Straigis
Draudimo brokerio asistentas
Mob. +370 640 55568
El.p.: aurimas@draudimopasaulis.lt

Antanas Čeponis
Gyvybės draudimo specialistas
Mob. +370 684 76245
El.p.: antanas@draudimopasaulis.lt

PARAŠYKITE MUMS